Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jemeńska gościnność

(3)
Nigdzie Al-Kaidzie nie było tak dobrze jak w Jemenie. Nienękana przez zachodnie armie organizacja ibn Ladena wyszkoliła tam 300 bojowników. Jeden z nich usiłował niedawno wysadzić samolot nad Detroit.
 • 2010-01-20 05:50 | konfrater

  Obama wciska kit

  Panie Redaktorze! Na uzasadnienie okupacji Jemenu przez jedynie słuszne supermocarstwo znajdzie się wiele obłudnych wyjaśnień. Wystarczy jednak popatrzeć na mapę. Wtenczas... wszystko jasne. Inna sprawa, że słabnący Obama ma tutaj spory ból głowy, kiedy przypomni sobie w jak niesławny sposób Amerykanie ewakuowali się swego czasu z Somalii, gdy pogonili ich tam ... zwykli bandyci.
 • 2010-01-20 08:04 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Jemeńska gościnność

  Za siedem lat kończy się ropa.
  Jaki pomysł na dalszy rozwój Jemenu mają sami Jemeńczycy,a jaki reprezentanci odwołujący się do zastosowania bezwzględnego prawa silniejszego.Chcąć być odpowiedzialnym za wprowadzenie tego prawa dla utrzymania bezpieczeństwa i porządku trzeba sobie i światu dać taką odpowiedż.Okupant musi zdawać sobie sprawę,że ciąży na nim taka odpowiedzialność,aby zapobiec dalszemu rozlewaniu się terroryzmu niczym ropa.Paradoksalnie ropa,której zasoby są ograniczone.
 • 2010-01-26 21:49 | konfrater

  Re:Jemeńska gościnność

  Jakoś brak mi informacji w me(R)diach main streamu, że z chwila egzekucji "Chemicznego Alego" w Bagdadzie rozpoczęto nowy sezon dużych zamachów bombowych; jakie 30, czy 40 ofiar. Za to była w przekaziorach informacja o tym, że za rok jakiś tam oddział okupacyjnych wojsk USA opuści Irak.