Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Silne oznaki życia

(3)
Skuty mrozem kraj rozpaliło odkrycie dwójki młodych polskich naukowców, którzy ustalili, że ludzkość wyłoniła się z morza 395 mln lat temu w okolicy Kielc pod postacią dwumetrowego dewońskiego tetrapoda o trójkątnych palcach.
 • 2010-01-20 08:22 | kapsel52

  Bomba !

  Ześmiałam się ze śmiechu jak pszczoła. Cały, starannie rano wykonany, makijaż diabli wzięli.
  Ma Pan we mnie wielbicielkę.
 • 2010-01-20 14:26 | mikesz

  Re:Silne oznaki życia

  Z tą laguną wokół Kielc to ja bym nie przesadzał ,bo sprawa może się jednak wymknąć z rąk. Może się okazać za kilka, może kilkadziesiąt lat ,że woda będzie wszędzie. A jeżeli woda, to i ryby. I tu pojawia się problem. Wszyscy znają inteligencje ryb. Nie trzeba wspominać o mądrości delfinów, chociaż one tak do końca nie są rybami. Ryby rosyjskie, i to nie tylko złote potrafią mówić, nasze szproty to same decydują , czy wolą olej ,czy może sos pomidorowy. Ja osobiście preferuje te w pomidorach. Ale niestety może okazać się, że ryby zostaną naszymi sąsiadami, kolegami z podwórka, a nawet kumplami z szkolnej ławki.
  I w tym momencie na usta ciśnie się z pytaniem –„Czego możemy spodziewać się po rybach?” Nie chciałbym poczuć się zaskoczony kiedy na przykład zobaczę karpia jadącego na deskorolce. W ogóle ,czy jest to możliwe? Albo leszcza jadącego rowerem. Oczywiście rowerem wodnym. Czy istnieje taka ewentualność ,że moja żona będzie robić na drutach lewa rękawiczkę ,a prawa to już sprawa pani okoniowej.
  Istnieje wiele innych wątpliwości. Czy japońce mogą trenować sumo, a kiełbie rżnąć w pokera? Zdaję sobie sprawę, że ryby to z pozoru błahy temat, ale Newton przecież od głupiego jabłka zaczął , a perspektywa morskich fal pod Kielcami to naprawdę poważna sprawa.
 • 2010-01-25 03:27 | gaudia

  Re:Silne oznaki życia

  uśmiałam się!