Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

święto rwe

(1)
2010-01-21 12:08 | toja1945

Swięto rwe
Wg statutu Związku Polaków w Niemczech „Polska jest naszą Matką. O matce nie mówi się nigdy zle.”
Uwłaczanie godności matki za pieniądze kongresu USA było niegodziwe i niecne.
Metody rwe określam wg wzoru xrwe; gdzie pod x można podstawić dowolne słowo z repertuaru senatora Niesiołowskiego i posła Palikota.

Pytanie: kiedy znów będziemy świętować wyzwolenie Warszawy i 22 Lipca?
Odpowiedz: skoro tylko historycy z IPN udowodnią, że to Amerykanie wyzwolili Warszawę i zdobyli Berlin z I i II armią WP.
To jest żarcik z audycji „kurkiewy” radia tokfm.