Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do wydania 80 mln. PLN

(1)
2010-01-21 18:18 | tkw
PO forsuje pomysł, by przed wyborami wysłać do każdego wyborcy list z info o wyborach. Ma to kosztować ok. 80 mln. PLN, ale co tam takie pieniądze jak się chce mieć frekwencję. Łatwiej w ten sposób zwiększyć frekwencje niż poprzez konkretne osiągnięcia. Gratuluję bezkrytycznym zwolennikom Donalda (tylko bezkrytycznym, nie mam nic przeciw zwolennikom Donalda, to ponoć wolny kraj, tylko śmieszą mnie ci bezkrytyczni, coś na kształt "wszystko co PIS to złe, wszystko co PO to dobre". Pamiętam jak na pierwszym zjeździe Solidarności wstał delegat bodajże ze Śląska i powiedział, że on ma proste wytyczne - ma głosować za wszystkim, co powie Wałęsa i przeciw wszystkiemu, co powie Gwiazda. TO SIĘ NAZYWA ROZSĄDEK !).