Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszystko, co kocham

(3)
Skromny, dojrzały i emocjonalnie obezwładniający film
 • 2010-01-26 15:50 | Mad Dog

  Nie zgadzam się

  Sęk w tym, że ten film jest fałszywy.
  To, co przeszkadzało panu w innych filmach, tutaj urzeka.
  Dziwne. No ale co zrobić.
  Zresztą mój kolega lepiej napisał co nie gra w tym filmie, proszę zajrzeć w wolnej chwili: http://www.maddogowo.cba.pl/wszystko_co_kocham.html
 • 2010-02-13 22:54 | matylda11

  Re:Wszystko, co kocham

  A czy wy wiecie, że zbliżają się Dni Muzyki nad Odrą (19.02-12.03) w Zielonej Górze oraz Koncerty w 200 rocznicę urodzin Chopina w Warszawie (22.02-28.03). Poza tym 21.02-28.03 odbędzie się w Lublinie cykl koncertów "Wielkopostne Śpiewanie" i co wy na to ???
 • 2010-07-04 23:46 | Aga18

  Re:Wszystko, co kocham

  Film traci wiarygodność w momencie gdy gł. bohaterka przytacza słowa swego ojca: "fajny gnojek"- kto kiedyś tak mówił- przez to traci w moich oczach.