Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jeff Immelt. Zielone znaczy zielone

(1)
Ekologia nie szkodzi przemysłowi, ekologia pozwala mu zarobić – głosi prezes General Electric, największej przemysłowej firmy świata.
  • 2010-01-27 15:14 | Mieczysław S.Kazimierzak

    Jeff Immelt.Zielone znaczy zielone.

    Kiedy doznałem "sprawiedliwej" oceny dotyczącej racjonalnej krytyki efektywności inwestowania w zakresie inwestowania obiektów gospodarki wodnej i ściekowej ze strony partii,która miała patent na mądrość zrodziła się formuła rozwoju 3E.To zbieżność punktów widzenia ekologicznego,ekonomicznego i etycznego.
    Jak każda idea nie da się opisać matematycznie,ale ta może zbudzić najgłębszą refleksję bo odnosi się do praw stworzenia i natury,które tak systematycznie ludzkość odkrywa.