Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wstęp do ewolucji

(4)
Pierwsze skrzypce programu ratunkowego premiera grały jak zwykle kwestie gospodarcze i emerytalne. Jednak na koniec zabrzmiał cienko flet społeczny, z rzadka słyszany w orkiestrze Donalda Tuska.
 • 2010-01-30 06:37 | konfrater

  Welfare state?! Nie!!!

  Ja też trzymam kciuki za premiera. Tylko, że osobiście liczę na "zwój" pojawiających się tendencji do budowy welfare state na nadwiślańskich piachach.
 • 2010-02-01 11:17 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Wstęp do ewolucji

  Przewaga jaką uzyskał handlarz nad przedsiębiorcą wg APOSTOŁA zdrowego rozsądku jest przyczyną wszystkich istniejących nieszczęść.To konsekwencja żydowskiego ruchu umysłowego i politycznego pod wodzą boga rasisty.

  "Społeczeństwo chyli się ku upadkowi,kiedy zanika w nim zdrowy rozsądek",
  trzymam kciuki aby społeczeństwo go nie utraciło i nie poddało się hasłu:
  DOŚĆ PRUDERII SOBIESIAK NA PREZYDENTA.
 • 2010-02-01 11:23 | zaba z paryza

  Re:Wstęp do ewolucji

  Kto w najuboższej gminie wiejskiej poprowadzi świetlicę edukacyjną?

  jak to kto? proboszcz, zaraz ruszy kler na studia psychologiczne aby dorwac sie do nowych stanowisk publicznych..
 • 2010-02-02 09:19 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Wstęp do ewolucji

  Aby nauczać wiary ze światopoglądem,że istnieją prawa stworzenia i natury,które wynikają z biografii Boga historią ludzkiego myślenia zapisaną już nie wystarczą same studia psychologiczne.
  Prawa te są najważniejsze,bo wraz z życiem powstały wartości i jak okazuje się uniwersalne niezależnie od wiary światopoglądowej.
  Każda tradycja wiary i ta,że Boga nie ma musi zrewidować swoje nauczanie.