Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Złoty mocny cudzą słabością

(1)
Teoretycznie złoty powinien się nadal umacniać. Ale rynek walutowy rządzi się prawami całkowicie nieprzewidywalnymi.
  • 2010-02-02 14:39 | tkw

    Będzie tak albo inaczej

    Uwielbiam komentarze typu "będzie tak albo odwrotnie", "będzie lepiej albo gorzej", "to jest racja ale jednocześnie racja nie jest", "będzie rosło albo malało, może też stanąć w miejscu".
    Ile wynosi "wierszówka" w "Polityce" ? Mogę pisać takie komentarze za pół stawki (albo nie mogę).

    Pozdrawiam i czekam na pierwsze zamówienia (ale także nie czekam)