Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śledczy dzierga karierę

(3)
Gdyby członkowie hazardowej komisji śledczej brali pod uwagę zasady przesłuchania świadków sformułowane przez Trybunał Konstytucyjny, nie padłyby pytania o Berlusconiego, o wódkę niekupioną liderowi zespołu Kult czy o rodzaj wykształcenia pewnej posłanki.
 • 2010-02-03 15:18 | kubajurek

  Za krotkie

  Brakuje mi jeszcze uwag o przewodniczacym komisji. Ale ten jest wedlug pana pewno w porzadku.
 • 2010-02-03 15:34 | adamo33

  Re:Śledczy dzierga karierę

  Panie Redaktorze,
  Przecież, gdy powstawała ta komisja, to było wiadomo, że nic nie wyjaśni. Tak jak nie wyjaśniły poprzednie komisje. I tak nie jest najgorzej. Pamiętam obawy jakie towarzyszyły powołaniu komisji hazardowej, mówiące, że będzie to arena walki politycznej. I w jakimś stopniu jest. Tyle, że po zamieszaniu z posłami PiS-u, prace komisji jako tako posuwają się do przodu.
  A jeśli chodzi o zachowania posłów, to one mnie nie dziwią. Niestety. Przyczyną jest komisja ds. afery Rywina, która wylansowała pana Ziobro i pozwoliła wrócić z niebytu (politycznego) panu Rokicie. I od tej pory posłowie traktują komisje śledcze jako trampolinę do dalszej kariery. Dopóki posłowie będą tak traktować prace w tego typu komisjach, dopóty będziemy mieli do czynienia z fikcją, a nie z prawdziwą chęcią wyjaśnienia pewnych nieprawidłowości.
 • 2010-02-04 09:11 | Adam 2222

  Oczywiscie ze Sekula i cale PO jest w porzadku, Winne sa krzesla. No i niewdzeczny Kaminski