Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chłopak sam się uprowadził

(3)
Byli szefowie MSWiA Ryszard Kalisz i Andrzej Brachmański wprowadzili w błąd sejmową komisję śledczą, która bada okoliczności śmierci Krzysztofa Olewnika.
 • 2010-02-04 06:08 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Chłopak sam się uprowadził.

  Moralny osąd prowadzi do wykrycia zbrodni to wynika z myślenia APOSTOŁA zdrowego rozsądku G.K.Chesterton'a.
  "Prawdziwym celem inteligentnie opowiedzianej powieści detektywistycznej nie jest to,by zbijać czytelnika z tropu,lecz by go oświecić,oświecić go w taki sposób,żeby kazda kolejna porcja prawdy ukazywała mu się jako niespodzianka.Dlatego w szlachetniejszych odmianach powieści detektywistycznych celem autora,osoby prawdziwie wtajemniczonej,nie jest jedynie tworzenie fokcji,lecz także pouczanie"

  Czyż to nie sprawdza się w tragedii życiem napisanej.Ta lekcja i w moim przypadku motywuje do oceny jak działa resort sprawiedliwości i dodaje odwagi dla pozyskiwania i korzystania ze statusu osoby pokrzywdzonej.
 • 2010-02-04 09:24 | Adam 2222

  Zastanawia mnie w czym Olewnicy brali udzial ze mieli az tak wysokie dojscia ?


  Wyglada na jakies rozgrywki miedzy "ludzmi interesu" i ze wszyscy klamia
 • 2010-02-07 18:49 | anna12

  Re:Chłopak sam się uprowadził

  Ciekawa jestem,czy z tych twierdzen P.Dziewulskiego sa jakies notatki,wogole jakikolwiek slad,co w MSWiA-raczej jest obowiazkowe.Jesli nie ma, to bedzie slowo przeciwko slowu.Uwazam,ze dzisiaj jakiekolwiek goloslowne twierdzenia moga byc traktowane z przymrozeniem oka.Jestesmy swiadkami,takich swinstw wsrod politykow,ze kazde klamstwo jest mozliwe.Bez materialnego dowodu, nikomu z tej kasty spolecznej nie wierze.Minely czasy honoru,lojalnosci,prawdy.Szczegolnie ostatnie lata pokazaly,ze kazdy chwyt jest dozwolony.