Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Emocje przed druga turą

(3)
W drugiej turze wyborów prezydenckich na Ukrainie startują przeciwko sobie lider opozycyjnej Partii Regionów Wiktor Janukowycz i obecna premier Julia Tymoszenko. A kto zwycięży – na prawdę nie wiadomo.
 • 2010-02-04 22:04 | tkw

  Gad

  Cytat:
  "wyborców, którzy zechcą dobić pomarańczowego gada, jak się tu mówi, bez hamulców."

  TKW: ciekawe, czy nauczyli się od Sikorskiego (dożynał watahy ...) czy po prostu takie są prawa cyrku zwanego wyborami w demokracji ?
 • 2010-02-05 17:39 | apokaliptyk-ateista

  Re:Emocje przed druga turą

  Gad napisał : 'ciekawe, czy nauczyli się od Sikorskiego (dożynał watahy ...) czy po prostu takie są prawa cyrku zwanego wyborami w demokracji ?'

  Obawiam się, ze to prawa cyrku znacznie starszego niż demokracja. A co do Sikorskiego to nie mam zamiaru go bronić, przypomnę tylko, że z przeciwnej strony barykady leciały równie smakowite powiedzonka.

  Zaś co do wyborów na Ukrainie to pomarańczowi przegrywają je ewidentnie na własną prośbę. No cóż, mieli przez chwilę swój Złoty Róg i skończyło się jak u Wyspiańskiego, teraz będą musieli się postarać o więcej mądrości i cierpliwości. Co w dłuższej pespektywie może im wyjść na dobre.
 • 2010-02-06 19:59 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Emocje przed druga turą

  Urodziwa Tatiana,nauczycielka j.polskiego w ukraińskiej szkole,przewodniczka po Równem mieście mojego urodzenia,czy żartowała,że zbiera chleb na suchary ?!
  Z pewnością będzie miała ten sam problem z partyjniacką demokracją,więc zaproponowałem aby zapoznała się z internetową stroną dotyczącą Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.
  JOW boją się jak ognia wszyscy polityczni szulerzy i to bez granic.