Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sondaż Prezydencki (Wybory 2010)

(3)
2010-02-05 11:30 | prezydent2010
Zapraszamy do udziału w sondażu! Wyniki publikowane 2 razy w tygodniu! - www.prezydent.iblogger.org
  • 2010-02-06 21:53 | Marek Kopala

    www.polacypobudka.pl ksiazka kandydata na Prezydenta Kraju

    Czytajac www.polacypobudka.pl bedziecie wiedzieli jak patrzacego na Nasza Ojczyzne i polski Narod bedziecie mogli wybrac Prezydenta. Lepiej wybrac kandydata piszacego , ktorego mozna bardzo szybko rozliczyc z prac. wiszacego z szumnym haslem na plakatach mozna rozliczyc tylko z wygladu. Wiszacy na plakatach pcha sie w koszty, ktore po wygraniu wyborow bedzie chcial odzyskac. Napisanie ksiazki i umieszczenie jej na stroniejest tanie. Poniewaz polacy sa juz tak zniecheceni, zmeczeni i w nic nie wierzacy, ze wola ogladac na plakatach, niz czytac propozycje naprawy Kraju. Z powazaniem i nadzieja na obudzenie i uaktywnienie w naprawe Kraju calego polskiego spoleczenstwa Marek Kopala
  • 2010-02-11 03:16 | Andrzej

    Re:Sondaż Prezydencki (Wybory 2010)

    bardzo dobry sondaż i ciekawe sondy :)