Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Platini nie wykrakał

(1)
Tym razem zszargane nerwy polskiego kibica futbolowego nie były wystawione na ciężką próbę, bo losowanie grup eliminacyjnych EURO 2012 naszej reprezentacji nie dotyczyło.
  • 2010-02-07 15:58 | tkw

    Kup se piłkę.

    Ja tu czegoś nie rozumiem. Po trawie biega 22 dorosłych facetów i kopią wzajemnie się o jedną piłkę, gdy każdego stać na to, by sobie kupić cały worek piłek. I niech sobie kopią każdy swoją w miłej atmosferze. A dorośli mężczyźni mogliby zająć się czymś poważniejszym, jak przystało na dorosłych mężczyzn.

    O co tyle szumu ?