Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Decydujące starcie

(5)
14 lutego Centralna Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki wyborów: nowym prezydentem Ukrainy jest Wiktor Janukowycz.
 • 2010-02-07 17:59 | tkw

  Ukraina a Rosja

  Na tematy wewnętrzne ukraińskie się nie wypowiadam, za mało się znam. Pamiętam jednak kilka niezależnych opinii, że utrata Ukrainy oznacza definitywny koniec Rosji jako supermocarstwa. Te opinie wydają mi się sensowne, patrzę na to co się dzieje na Ukrainie z tego punktu widzenia - przyszłość Rosji.
 • 2010-02-07 20:57 | Wojciech

  Re:Decydujące starcie

  Nareszcie zgniłe pomarańcze wyrzucone zostaną na kompost. Współczuje naszym bohaterom z Majdanu: Wałęsie, Kwaśniewskiemu, Kaczorom, Buzkom i całej zgrai naiwnych rusofobów.
 • 2010-02-07 20:58 | Adam 2222

  Nie nasza sprawa kto wygral. Poczekac na oficjalne wyniki, wyslac delegacje businesowa z gratulacjami


  Zrobic ulatwienia handlowe i na przejsciach granicznych z Ukraina i Rosja.
  Czas zaczac robic kase.
  Mamy Buzka, Lewandowskiego, Hubner i innych w UE czas niech cos dla nas maluczkich zrobia. Fundusze UE idace przez lapska elyt trafiaja do ich kieszen a my mamy z tego tylko tajne dodatki do umow i wyroby autostrado podobne.

  Tylko bron Boze nie wysylac na Ukraine nikogo z elyt !
 • 2010-02-07 20:58 | adalbert

  Re:Decydujące starcie

  Nie da ci ojciec , nie da ci matka , tego co może dać ci sąsiadka. W XXI wieku również sąsiad . A tak poważnie , to dobre stosunki z sąsiadami to podstawa bezpieczeństwa. Szanować sąsiada i dbać o własna godność, a nie tak, jak do tej pory kombinować .
 • 2010-02-08 14:03 | Lepper był pierwszy!

  Lepper jako pierwszy zagraniczny polityk spotkał się z Janukowyczem!

  Lepper jako 1. zagraniczny i jedyny polski polityk został przyjęty dziś w nocy przez prezydenta elekta Ukrainy Wiktora Janukowycza http://www.samoobrona.org.pl/pages/02.Partia/00.Aktualnosci/index.php?document=/476.html
  To jest speed!
  Lepper na naszego prezydenta!