Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Edukacja seksualna Masajów

(1)
Mieszkający w Tanzanii polscy nauczyciele-wolontariusze w szkole podstawowej w Dar es Salaam postanowili przyjrzeć się bliżej obyczajom seksualnym i wiedzy na temat seksu Masajów.
 • 2010-02-07 21:41 | Adam 2222

  Wcale bym sie nie zdziwil gdyby Elias uwazal ze Agnieszka chce go “skomsumowac” w naturze


  i na dodatek mowi o tym przy swoim mezu. A on wcale na to nie reaguje. Elias, moim zdaniem proponujac Kubie kilka zon, probowal zwrocic mu uwage na niestosownosc tematu jaki drazyla Agnieszka.

  Proponuje raz jeszcze przeczytac “Zycie seksualne dzikich” Bronislawa Malinowskiego z uwzglednieniem norm etycznych i moralny tam obowiazujacych. Fakt, ze to bylo w czasie I WS i sie troche zmienilo.

  Mimo wszystko, sadze ze dla wiekszosci mezczyzn, gdyby kobieta z egzotycznego kraju przy swoim mez wypytywala go o jego zywyczaje seksualne, co, jak i kiedy oznaczaloby ze jest nie zaspokojana i szuka przygod.

  W calym tym ukladzie nie zazdroszcze Kubie. Elias rozpowiedzial o zainteresowaniach Agniszki. Bedzie ciekawie.