Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oksfordczyk w natarciu

(6)
Jest w polityce prawicowym singlem. Nie ma politycznego dworu; co najwyżej dworek. W Chobielinie.
 • 2010-02-13 10:45 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Oksfordczyk w natarciu.

  Tytuł oddaje istotę jego osobowości i cele jakie sobie postawił.
  Realizuje je konsekwentnie wybierając drogę spolegliwości do skutecznego nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.
  Pod tym względem trzeba zweryfikować zaprezentowaną biografię,a podstawą jej mogą być dwie pozycje literaturowe :
  - PUŁKA Jams'a Goldsmith'a
  - FENOMEN ŻYDOWSKI? Kevin'a MacDonalda.
  To wojownik o utopijne interesy GATT i globalnego wolnego rynku mający za sobą polską opinię o ideale amerykańskiej demokracji.Korzysta z braku świadomości,że społeczeństwo USA jest głęboko podzielone w wyniku żydowskich ruchów umysłowych i politycznych.O kulisach amerykańskiej polityki informowała Mira Modyńska (ma stronę internetową) i przestrzegała przed konsekwencjami wasalnej polityki wobec nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.
  Oczywiście aktorstwo pod tym względem na scenie polskiego teatru polityki jest wynikiej korupcjogennej ustawy zasadniczej,pozwala dawać robić się w balona.
 • 2010-02-13 12:23 | tkw

  Re:Oksfordczyk w natarciu

  Amerykanie mają zapisane w Konstytucji, że Prezydentem może być tylko osoba urodzona w USA. Uważam, że w polskiej Konstytucji prócz takiego zapisu powinno się jeszcze znaleźć, że nie może mieć obywatelstwa innego państwa. Posiadanie obywatelstwa to nie tylko korzyści ale i obowiązki względem państwa - jakie obowiązki wobec Wielkiej Brytanii i Królowej ma Sikorski ? Nie życzę sobie, by Królowa Brytyjska był władczynią polskiego prezydenta. Nie życzę sobie, by polski prezydent, składając wizytę w jakimś kraju Wspólnoty Brytyjskiej nie był chroniony immunitetem dyplomatycznym tylko podlegał tamtejszemu prawu. Mamy z kogo wybrać prezydenta, jest nas w kraju 38.000.000, nie jesteśmy skazani na obywatela Wielkiej Brytanii. Kiedyś wybraliśmy na króla Francuza i jak to się skończyło ? Porzucił nas jak zużytą dziwkę i uciekł do Francji.
 • 2010-02-13 14:52 | wladimirz

  A co on sobą reprezentuje prócz tandetnych rekwizytów i żony???;-)

 • 2010-03-09 13:27 | Wojciech

  Re:Oksfordczyk w natarciu

  Postać odrażająca, wszystko wskazuje,że jest agentem obcych wywiadów, CIA i Mosadu. I może być prezydentem dzikiego kraju
 • 2011-09-25 13:25 | kazmaz60

  jako minister

  Jako minister powinien pan zaprotestować przeciwko obcesowemu traktowaniu Palestyny i nie uznawaniu jej jako państwo.Moim zadaniem to jest pogwałcenie wszelkich norm demokratycznych.Kto dał im takie prawo aby decydowac o losie kraju i narodu który jest i który istnieje.To są zaborcze zapędy którę gwałcą podstawowe prawo demokracji.Malo tego o tym się dyskutuje w ONZ chociaż właśnie tam być tego nie powinno.W jaki sposób może ktoś decydować o wolności drugiego człowieka.Sądziłem że to minęło parę wieków temu tymczasem
  niektórzy roszczą sobie takie prawo i w tym się utwierdzją że do nich należy decyzja.
 • 2011-11-02 22:10 | Dyrdymalista

  Re:Oksfordczyk w natarciu

  Za czasów tego pana nastąpił głęboki regres intelektualny w kierowanym przez niego resorcie, a nadto fatalna tabloidyzacja całej polityki zagranicznej. Trudno zrozumieć jak można tego wszystkiego nie widzieć nawet z solidnej perspektywy takiego potencjału jakim dysponuje polityka. Czyżby jakieś względy pozamerytoryczne?