Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

pepy i Białoruś

(1)
2010-02-15 14:20 | toja1945

Pepy* wobec Białorusi.
Złośliwie:
Pepy przypominają kundla, który warczy i szarpie bezkarnie kawałek płótna. Min. Kremer określa to jako działania nękające.

Poważnie:
Białoruś jest w okresie tworzenia państwowości, jak Polska była za Mieszka I. Grupa cwaniaków reprezentująca „jedynie słuszną” myśl robi zadymy, rzetelnie pracuje, aby wyrobić w Białorusinach uczucia nacjonalizmu i szowinizmu. Za 50 lat Białorusini będą oceniać pepów i A.Borys tak jak my margrabiego Gerona i margrabiego Wichmana.
-------------------------------------------------------
Pep = X(polityk) gdzie: X = dowolne słowo z repertuaru senatora Niesiołowskiego i posła Palikota