Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Autor widmo": polityka, sztuka. I życie

(1)
O „Autorze widmo” - trzymającym w napięciu thrillerze politycznym - piszą Marek Ostrowski i Janusz Wróblewski.
 • 2010-02-16 18:39 | Mieczysław S.Kazimierzak

  "Autor widmo":polityka,sztuka.I życie.

  Roman Polański w konwencji PRAWDA i SPRAWIEDLIWOŚĆ.
  Sztuką filmową poruszył problem,że za zbrodniczym nadużywaniem bezwzględnego prawa silniejszego nie może iść zbrodnia przemilczenia.
  Zbrodnia przemilczenia ma swoich aktorów w teatrze polityki (rodzimi wasale),sztuce (KATYŃ - Andrzeja Wajdy).
  Jest i życie osobiste reżysera tam też rozgrywa się scenariusz PRAWDY I SPRAWIEDLIWOŚCI.Można mieć nadzieję,że odwaga intelektualna Romana Polańskiego sprawi,że stawi temu czoła z otwartą przyłbicą.
  Ten film będzie dokumentem,że nie tylko może chodzić o lokatę kapitału,że może być przekazem apostolstwa zdrowego rozsądku.