Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Minister obrony się poddaje

(3)
Orkiestry wojskowe w Radomiu i Toruniu nie zostaną zlikwidowane. Taką decyzję podjął szef resortu obrony Bogdan Klich. W ten sposób minister obronił orkiestry. Tak się składa, że przed samym sobą.
 • 2010-02-17 14:52 | tkw

  Wow!

  Noooo, żeby w "Polityce" taka wprost wyrażona krytyka mechanizmów demokracji ? Taka wprost wyrażona krytyka mechanizmów działania PO ?

  Jak dla mnie to chyba najlepszy na razie tekst jaki komentuję w "Polityce". Krótko i celnie. TAK WYGLĄDA DEMOKRACJA W PRAKTYCE. Kto sądzi, że w wydaniu PO jest inaczej, jest naiwny.

  Ta demokracja jest do przeróbki. Inaczej będziemy nadal tonąć. A dług przekroczył już 700.000.000.000 (siedemset miliardów), ok. 70.000 na 4-osobową rodzinę (większość polskich rodzin nie zarabia tyle przez rok). Niech każda polska rodzina policzy sobie, ile lat będzie musiała jeść tylko suchy chleb z margaryną, żeby oddać takie pieniądze.

  A orkiestry grają - jak na Titanicu.

  Pozdrawiam i wyrazy uznania dla Autora.
 • 2010-02-17 15:44 | jackopocko

  Nasza armia pseudo-zawodowa to dziadostwo!

  Nasza armia to dziadostwo...więcej PR-u w tym wszystkim niż prawdy - po prostu nóż się w kieszeni otwiera...kampania oszczędności i racjonalizacji wydatków w wojsku okazała się farsą, a później się dziwimy że nie ma kasy na nowoczesne uzbrojenie i przyjmujemy amerykański szmelc (Herculesy) do którego musimy dokładać dodatkową kasę... Brawo Panie Klich, tak dalej, a pańska konsekwencja w braku konsekwencji rozłoży naszą ukochaną armię pseudo-zawodową. To już może lepiej tę armię rozwiązać i oszczędzić sobie bólu. Niech naszego cudacznego kraju bronią wojskowe orkiestry dęte i kościelne ordynariaty...tylko cud nas uratuje jak wypad zrobią pod Warszawę pijane wojska Łukaszenki...
 • 2010-02-17 19:08 | Adam 2222

  Orkiestr nie zlikwidowano bo sa uzywane przez Krk,tatko Rydzyk tez lubi jak graja mu za darmo


  Warto by podziekowac poslowi Dornowi, za to ze dal po lapach Klichowi i ten wycofal sie z przekretu na samoloty dla rzadu (Embraer).
  Przewal zaczal sie za Sikorskiego z PiSem ....

  A tak przy okazji warto sie zastanowic dlaczego Tusk pozwala na wywalnie pieniedzy w bloto i ciagle zadluzanie kraju ?