Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śmieci z sieci

(3)
O tym, jak wiele złego może sprawić film nagrany komórką i wrzucony do sieci rozmawiamy z Katarzyną Fenik, pedagożką i psychoterapeutką.
 • 2010-02-18 00:45 | tkw

  Feminizm

  Ten wojujący feminizm to już dramat. Na tym forum kilka osób zwracało uwagę, że w języku polskim nie ma słowa "pedagożka" a "Polityka" z uporem swoje.

  Proponuję jeszcze górnica - od górnik, spawara - od spawacz, masara - od masarz, ślusara - od ślusarz, sołtysa - od sołtys, alfonsa - od alfons (chyba we Francji otwarto ostatnio dom publiczny dla klienteli żeńskiej), piekara - od piekarz, skoczka - od skoczek, debila - od debil, astronoma - od astronom ...

  Nie proponuję ministra - od minister, bo to już wprowadziła Magdalena Środa jak była MINISTRĄ
 • 2010-02-19 08:52 | Adam 2222

  Rozmowa nie na temat.


  "Za chwilę film zobaczy nauczycielka, babcia, pani woźna. Będzie pośmiewiskiem w całym mieście."
  Przed powstaniem Internetu tez dzieci sie wieszaly z tych samych powodow.
  Po co wiec robic wode z mozgu na temat szkodliwosci Intenetu ?

  "Kiedy zainteresowała się nim policja i kiedy ludzie zaczęli nazywać go pedofilem – zabił się"
  A kto zrobil histerie z pedofilami ?
  Prosze podac jaki procent kobiet w czasie rozwodu oskarza bezkarnie meza o pedofilistwo.

  "Odgryzają się, bo nie mają odwagi z otwartą przyłbicą wystąpić przeciwko komuś."
  Dlaczego taka negatywna ocena dziecka ?
  Czy pani nie rozumie, ze oni sa za slabi fizycznie a przez to psychicznie (np.ich rodzice nie maja kasy). Jak pani sobie wyobraza pariasa z "z otwartą przyłbicą" ? Przeciez pani w tym wywiadzie omija prawdziwe problemy.

  "choć nie zdaje sobie sprawy, że gdy rzecz wyjdzie na jaw, to on najpierw poniesie konsekwencje jako sprawca."
  On sobie zdaje sprawe, ze jaki im odmowi to go beda juz i teraz niszczyc fizycznie i psychicznie i nikt mu nie pomoze.
  Gdy zas juz sprawa wyjdzie, jest latwym lupem dla "wymiaru sprawiedliwosci" tak jak byl dla klasy. I wszyscy sa zadowoleni ze znalezli kozla ofiarnego.

  "Seks w sieci jest " taki jaki sobie wyszukamy tzn. jaki dla nas jest "odpowiedni"

  "Żadna siła nie sprawi też, by ze strony zniknął zoofilski obrazek"
  Jak obrazek zniknie to zoofilia znikinie tez ?
  Zoofilia jest raczej sprawa estetyki i zaburzen unimozliwiajacych dostep do kobiet.

  "14-latka siedzi i opowiada komuś o swoich kontaktach seksualnych. Strasznym językiem, większość dorosłych by się wstydziła"
  A od kogo dzieci nauczyly sie takiego jezyka ?

  "Matki często mówią: jak ja mam oglądać zdjęcia córki, która robiła sobie kamerką zbliżenia narządów płciowych? "
  To rzeczywiscie tragedia, szczegolnie wtedy kiedy mamusia nigdy nie ogladala swoich intymnych miejsc i wstydzi sie ze je posiada.

  Do czasu kiedy nasze spoleczenstwo bedzie oglupiane przez "wiare naszych przodkow" to nic sie nie zmieni i tylko pedagożki i psychoterapeuci beda miec zatrudnie. Rzecza najwazniejsza jest to, ze dla elyt w Polsce ogupiono spoleczenstwo jest latwe do manipulowania. Tak wiec bedzie zapotrzebowanie na pedagożki i psychoterapeutow.

 • 2010-04-20 17:30 | Mon

  Re:Śmieci z sieci

  Oskarzanie rozwodzacych sie kobiet o spowodowanie "histerii wokól pedofilii" jest conajmiej nie na miejscu. Oczywiscie, ze sa osoby, które sa w stanie oskarzyc bylego meza/zone o cokolwiek, ale bynajmniej nie jest to bezkarne i szczerze mówiac, robiac to wiele ryzykuja.
  Tak naprawde ta "histeria" w europejskich mediach zaczela sie po sprawie Marca Dutroux.

  Swoja droga 20-latek, który nagrywa erotyczne zwierzenia dzieci i zamieszcza je w internecie chyba nie ma po kolei w glowie.