Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostatnie haki ratunku

(6)
Niefortunna, ale celowa wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego wywołała lawinę spekulacji. Z politycznego niebytu wracają przy okazji Roman Giertych i Andrzej Lepper. I pragną zemsty na szefie PiS.
 • 2010-02-18 09:31 | Cherburg

  Szanujemy dalej te partie,my dawni wyborcy !

  Odnośnie tytułu:Dawne przystawki PIS atakują Kaczyńskiego,stwierdzam,że słowo "przystawki"ma tu bodaj znaczenie lekceważące dla tych dwóch ludzi i ich partii.
  Przypomnę jednak ,że dzięki tym ludziom PIS rządził krajem i mógłby rządzić dalej,ale Kaczyński niebacznie i niezasłużenie odtrącił od siebie Leppera !
  Wtedy pewną karierę polityczną zrobili, np.Ziobro,M.Kamiński,Wassermann i może jeszcze inni.
  Prorocy pewnie już dawno wiedzą ,że PIS do władzy już nigdy nie dojdzie !
 • 2010-02-18 10:51 | uczęń

  służby mundurowe

  ... i musieliśmy kupować MUNDURKI, zamiast chleba i lektur
 • 2010-02-18 11:59 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Ostatnie haki ratunku

  Czy tu o to chodzi?W moim pojęciu najbardziej o PRAWDĘ i SPRAWIEDLIWOŚĆ.
  W komentarzach wyeliminować trzeba osobiste urazy do klasy politycznej w szeregach której roi się od politycznych szulerów.
  Funkcjonują dzięki korupcjogennej ustawie zasadniczej.
 • 2010-02-18 18:16 | Adam 2222

  To sa elyty III RP, zaczal Walesa- obiad w Drawsku, prowokacja przeciw Tyminskiemu i premierowi "Olin"


  Tusk uzyl Jarucka przeciw Cimoszewiczowi, Anete Krawczyk, prokurature i sad przeciw SO.
  Konski Leb na Jasnej Gorze kusil Kulczyka.
  Kaczynscy ze swoimi "demokratycznymi" zagrywami byli chwaleni jak Szeryfowie przez media. Teraz ich sie nie lubi. Dlaczego ?
 • 2010-02-19 18:48 | Blueberry

  Re:Ostatnie haki ratunku i... procesy

  Wlasnie niektore media podaly, iz:

  "Roman Giertych złożył pozew do sądu przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu - dowiedziało się Radio ZET. Były wicepremier w rządzie Kaczyńskiego twierdzi, że prezes PiS nazywając go kłamcą, naruszył jego dobra osobiste. Giertych domaga się przeprosin w najważniejszych mediach i podtrzymuje, że wszystko co mówił o zbieraniu haków przez Kaczyńskiego m.in. na polityków PO to prawda."
 • 2010-02-22 14:44 | bronka

  Re:Ostatnie haki ratunku

  I Lepper i Giertych mimo wspaniałych pomysłów ośmieszyli się potężnie.Jakby nie wiedzieli,że należy być bnardzo ostrożnym w postępowaniu i mowie.Dlatego są nie do zaakceptowania.