Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WALDEMAR KRYNICKI 2010 - Psychiatra prezydentem POLSKI !!!

(2)
2010-02-19 09:54 | krynicki
Za kilka miesięcy będziemy mieli szansę na nowy start. Wykorzystajmy ją. Jeśli zechcesz wiedzieć o mnie więcej, to w dobie internetu nie zajmie Ci to dużo czasu :-)

www.krynicki.blog.onet.pl

http://www.dziennik.krakow.pl/pl/aktualnosci/druga-strona/996372-zaczelo-sie.html

Moja idea? Cywilizowane Państwo ma OBOWIĄZEK zapewnić KAŻDEMU minimum warunków niezbędnych dla zachowania zdrowia psychicznego.
Jestem psychiatrą i wiem ponad wszelką wątpliwość, że niestety współczesne Państwo nie wywiązuje się z tego OBOWIĄZKU... Nie ma bowiem zdrowia psychicznego człowieka bez poczucia wypełniania społecznie uznanej roli. Nie może być tak, aby jedni z nas cieszyli się dostępem do takiej roli społecznie uznanej a inni stali na "poboczu" bezużyteczni! Ci ostatni skazywani są bowiem na cierpienie a nawet chorobę psychiczną przez fakt marginalizacji społecznej. Nie ma usprawiedliwienia dla takiego nieludzkiego Państwa! Państwo nie ma na celu służenie wolnemu rynkowi, lecz CZŁOWIEKOWI! O ile Państwo chce uchodzić za Państwo ma ludziom pomagać a nie zostawiać samym sobie! To jego JEDYNA rola.