Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszyscy na jednego

(2)
Polityka jednego dziecka może wydawać się barbarzyńska. Ale coraz więcej Chińczyków uważa ją za słuszną.
  • 2010-02-20 08:27 | Mieczysław S.Kazimierzak

    Wszyscy na jednego.

    Można się spodziewać,że wszyscy na jednego znajdzie swoje zastosowanie i wobec państwa środka.Czy mogą powstać egzotyczne koalocje tych,którzy nadużywają bezwzględnego prawa silniejszego.Będzie to miało uzasadnienie i w tym,że trudno będzie w Chinach o wpływową nadreprezentację mniejszości żydowskiej.
  • 2010-02-20 19:33 | Webster

    Re:Wszyscy na jednego

    Jeżeli połowa Chińczyków mieszka na wsi, gdzie potomek rodu niejako musi być płci męskiej, to ani się obejrzymy, jak wystąpi nadpodaż mężczyzn i niedobór kobiet w populacji chińskiej, ze skutkiem trudnym do przewidzenia