Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Murem podzieleni

(2)
Budowano je z piasku, ziemi, gliny, cegieł, drewna i kamienia – wysokie i niskie, szerokie i wąskie. Stawiamy je od 5 tys. lat z daremną nadzieją, że zapewnią nam bezpieczeństwo i odseparują od barbarzyńców.
  • 2010-02-22 22:15 | tkw

    Kiedyś i dziś

    Kiedyś interesowałem się trochę historią. Szukałem odpowiedzi na pytanie, czy różnimy się od ludzi którzy żyli dawniej, 500, 1000 lat temu. Dziś już znam odpowiedź - różnimy się minimalnie a dawne życie wydaje mi się jakieś naturalniejsze niż to co mamy teraz. Co jakiś czas, jak paranoja osiągnie wysoki poziom, wybucha rzeź, ludzie się przetasowują i zaczyna się nowy cykl. Może ktoś zna datę najbliższego wybuchu ...
  • 2010-02-23 11:24 | Crystiano

    Re:Murem podzieleni

    Jeden mur runął, kilka kolejnych powstało...Chyba Kaczmarski nie miał racji w swojej piosence. Smutne to. tkw ma rację, zmieniły się co najwyżej możliwości techniczne, mentalność ludzka pozostaje taka sama.