Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jaki ze mnie Syzyf?

(3)
Premier Grecji, Jeorios Andreas Papandreu o utracie wiarygodności jego kraju, korupcji i próbach sprzątnięcia greckiej stajni Augiasza.
 • 2010-02-27 20:58 | wikonwi

  Grecja – memento dla euro

  Po ostatniej zorganizowanej olimpiadzie, gdzie prawie wszyscy byli zachwyceni organizacją i wysiłkiem jaki w to przedsięwzięcie włożyli Grecy, pozostała reszta mówiła trzydziestoletnich spłatach długów na ten cel zaciągniętych.Kula śnieżna która toczyła się teraz spadła i jest klapa.
 • 2010-02-28 17:05 | gostom

  Re:Jaki ze mnie Syzyf?

  Jaka jest różnica między Grecją a Polską? Co stanie się wkrótce w naszej Europie, jeżeli kraje dawnego Bloku Wschodniego naiwności Niemiec i innych zachodnich panstw ciągle wykorzystują. Wydaje mi się, że to droga ślepa.
 • 2010-03-02 11:21 | Bershka

  Re:Jaki ze mnie Syzyf?

  sytuacja w Grecji jest tak wielowarstwowa , ze nie ma sensu rozliczac Grecji za stan bieżący bez siegniecia do poprzednich lat http://www.obserwatorfinansowy.pl/2010/03/02/grecja-nie-moze-juz-dluzej-udawac-greka/