Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głośniej o skandalu

(2)
Ledwie białoruski minister wyjechał z Warszawy po zapowiadanej męskiej rozmowie z Radosławem Sikorskim – władze na Białorusi wznowiły, w większej jeszcze skali, prześladowania działaczy polskiej mniejszości. To skandal.
 • 2010-02-28 20:20 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Jak rozmawiać z Białorusią.

  Wzorcem są żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.
  Zgodnie z neokonserwatystami najpierw zrobić prowokację białoruską na polskim terenie,a następnie uruchomić NATO dla zwalczania terrorystów na terytorium Białorusi.Cywilnym nadzorcą tej wojskowej akcji Radek Sikorski,który jednocześnie tworzyć będzie elitę nadreprezentacji mniejszości żydowskiej.Dwa w jednym.
 • 2010-03-11 23:38 | obcy

  marzenia

  mam marzenie, że kiedyś /chyba w snach / powróci "siedem dni świat"...
  mam marzenie, że kiedyś ktoś powie głośno : jesteśmy feudalnym narodem osiemnastowiecznym, skazującym siebie samych na nędzę i łaskawe jaśniepaństwo..........
  ....i ktoś wreszcie weźmie się za modernizację tego czworakowego wioskowego narodu
  /długo i namiętnie by wyjaśniać/
  tak chetnie z husarią zaniesiemy czworakowate jaśniepaństwo na Białoruś....