Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rządzie, radź sobie sam

(2)
Prezydent wysyła jasny sygnał: do cięć wydatków podczas kampanii wyborczej ręki nie przyłożę.
 • 2010-03-03 19:06 | Wojtek-1942

  Współpraca...

  Wetowanie niektórych poprzednich ustaw pan L. Kaczyński zapowiadał nawet przed powstaniem założeń do nich. Tak, że "wina" pana ministra jest wyłącznie stwarzana przez dziennikarzy. Prezydent najnormalniej powiedział: z wami współpracy nie będzie!!!
 • 2010-03-04 23:38 | tkw

  Re:Rządzie, radź sobie sam

  Lech Kaczyński zawetował ok 2% ustaw.

  Musze przyznać, że Rząd wspaniale wykorzystuje propagandowo Kaczyńskiego. Prezydent tylko 2% wet złożył a "biega" za hamulcowego. Co więcej, "Polityka" ustami pani Paradowskiej pisze o Kwaśniewskim, który wetował "jak leci" a w tym zawetował ABSOLUTNIE NAJWAŻNIEJSZĄ REFORMĘ - FINANSÓW PUBLICZNYCH, że był "bardzo dobrym prezydentem".