Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sromotna klęska "Avatara"

(4)
Obiecywano, że tegoroczna gala będzie ciekawsza niż poprzednie. Jak zawsze było sporo nudy i obłudy, ale nie zabrakło niespodzianek. „Avatar” przegrał sromotnie z „The Hurt Locker”.
 • 2010-03-08 12:34 | tkw

  Bzdety

  Że też inteligentni ludzie zajmują się takimi bzdetami, jak Oscary. To już nie ma ciekawszych i ważniejszych spraw do opisania ?
 • 2010-03-08 15:57 | KK

  Re:Sromotna klęska

  tkw, nie musisz czytać, jeśli temat ci nie odpowiada.
  Krytykanctwo jest twoją mocną stroną, ale nudzisz przy tym niemiłosiernie
 • 2010-03-09 15:15 | xo

  Re:Sromotna klęska

  Avatar - słaby, The Hurt Locker - podobnie. Po prostu kolejna odsłona poziomu kina amerykańskiego. Jednak pamiętać trzeba, że to nagrody Amerykańskiej (USA) Akademii Filmowej dla filmów i ludzi z USA a nie nagrody dla kina światowego.... Ich wybór, nam pozostaje nasza opinia......
 • 2010-03-11 09:07 | Sebek

  Re:Sromotna klęska

  Zgadzam się że Oscary to przede wszystkim festiwal kina amerykańskiego, nie światowego, tylko jest to impreza najbardziej na świecie rozreklamowana. Jeśli ktoś chce zdobyć statuetkę, musi wpasować się w gusta amerykańskie. Polacy mają nauczkę że film o królikach, choćby nie wiem jak dobrze zrobiony, nie ma szans w zderzeniu z filmem o niepełnosprawnej, czarnoskórej piosenkarce z Afryki.
  Co do 'Avatara', to jest już faktem że ma on duży wpływ na kino światowe jeśli chodzi o technikę robienia filmów i to jest tak naprawdę ważniejsze niż sama statuetka. O filmie "The Hurt Locker" niedługo nikt nie będzie pamiętał bo film ten nie wnosi do kina żadnej nowej jakości.