Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

czytoprawda

(1)
2010-03-17 17:16 | toja1945Historycy IPN ustalają czy to prawda, że Marszałek Komorowski, który ma świetną PRZESZŁOŚĆ kombatancką, w epoce kamienia łupanego spał na styropianie, oraz czy jego praprapraprapraprapra dziadek nad Wołgą wraz z pitekantropami, neandertalami i australopitami walczył o prawa człowieka dla ich potomków, które przejęła emigracja i przekazała obecnym władcom Polski jako insygnia: (pieczątka kasa przyjmie, lista wypłat z kongresu USA i hasło „SOWIETY”.
Kto zna hasło SOWIETY ten się dowie, że alianci bezprawnie przypisują sobie zaszczyt zakończenia wojny 5.5.1945r. że to zdrojewski (minister zresztą o poglądach aż śmiesznych) zakończył wojnę w 1989r.
Boże chroń zdrojewskiego (ministra zresztą o poglądach aż śmiesznych) od kompletnego obłędu