Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Starsi panowie dwaj

(1)
2010-03-21 21:26 | jotkaes
Co się stało z felietonem Daniela Passenta o tym tytule ?
Jest w " papierowym" wydaniu nr 12/2010 a tu ani śladu Chciałem właśnie pogratulować autorowi odwagi w zaprezentowaniu " obrazoburczego" pogladu prof. Łagowskiego, z którym się zgadzam w całej rozciagłości.
Czyżby redakcja Polityki robiła pod siebie ze strachu, że nieopatrznie "wymsknęło się" coś niestosownego o "świętości" narodowej tak wielkiej, ze tylko JP II jest większy. Ogromnej większości spłeczeństwa, szczególnie tej patrzącej w przyszłośc temat ten jest absolutnie obojętny. Jest on tylko stale odgrzewany przez miernoty polityczne, którym brak choćby minimum wiedzy i kompetencji, by zaproponować ludziom coś konstruktywnego, co poprawi np. poziom usług medycznych, sprawność i kompetencje urzędów i innych tzw " pierdółek ", zajmowanie którymi przynosi ujmę " politykom z bożej łaski "