Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Debata Komorowski – Sikorski

(6)
Konfrontacja marszałka Sejmu z szefem MSZ nie przyniosła niczego specjalnie nowego.
 • 2010-03-22 14:16 | Wojtek-1942

  Debata i nudy.

  Najbardziej zawiedzeni debatą są dziennikarze. Nikt nikomu nie dokopał. I o czym mają pisać. O nudnych pierdołach, które były tematem pytań? A już najbardziej nawet nie zawiedzionym a wręcz wściekłym jest redaktor Lis. Zaproponował wspaniałomyślnie odbycie debaty telewizyjnej w swojej audycji i On miał być prowadzącym bo jest naj, naj... I bezczelnie Go olali. Zrobili "parodię" debaty, która nijak się ma do amerykańskich(?) Jejku jak ja uwielbiam nudne debaty polityków w których nie ma już potrzeby walczyć, niszczyć, deklasować. Wystarczy pokazać niewielkie różnice poglądów i inność wizerunku. I można wybierać nie wodza prowadzącego na Kowno a kogoś kto będzie reprezentował nas w świecie i nie będziemy się tego wstydzić.
 • 2010-03-22 22:36 | Blazej

  Re:Debata Komorowski – Sikorski

  Debate wygrał Sikorski. Pan Radek jest jedyna osoba w historii polski po 89roku która idealnie pasuje do roli Prezydenta. Dziwi mnie to, że Pan premier chce wystawić Komorowskiego, który nie ma startu do Sikorskiego. Pozatym młodzi ludzie chca Własnie Pana Radka, który moze nas godnie reprezentowac. Mam nadzieje ze taka kandydatura jak Komorowskiego, znowu nie odgodni młodziezy od urn i na druga kandydature babcie wybiora L.Kaczyńskiego. Bo PO ma wladze nie dzieki babcia z kompleksami i berecikami, tylko dzieki młodym ludzia którzy chca dla siebie i swojej przyszlej rodziny jak najlepiej, aby wypchnac nasz kraj z dziadostwa. Panie Radku trzymam kciuki ze PO wystawi pana
 • 2010-03-23 07:47 | kprzem

  Wczoraj napisałem komentarz do debaty Platforma Obywatelska zmienia logo na >>Puste Obietnice<<

  Nie widzie tego komentarza czy Polityka ma cenzure a to jest wolna wypowiedz prosze o odpowiedz
 • 2010-03-23 08:24 | Sebek

  Re:Debata Komorowski – Sikorski

  Debatę wygrał Sikorski, a raczej nie tyle on wygrał co Komorowski się podłożył. To co powiedział w sprawie in vitro i o rokujących na przyszłość rodzicach, w każdym cywilizowanym kraju od razu stawiałoby go na przegranej pozycji. No ale Polska to nie Europa i wszystko jest tu możliwe.
  Komorowski jest chyba bardziej typowym dla Polski kandydatem. Sikorski jest bardziej światowy, może bardziej ryzykowny ale też i dający większe szanse.
 • 2010-03-23 09:39 | Wojtek-1942

  Re:Debata Komorowski – Sikorski

  Już kiedyś tzw. "młodzież" wybierała prezydenta bo miał piekne niebieskie oczy, mówił płynnie i bez namysłu, był "nie nudny" i tańczył i... To był pan A. Kwaśniewski. I wygrał m. in. z panem Olechowskim bo ten był nudny, mało atrakcyjny i marudził o wolnym rynku i konkurencji a nic nie obiecał.
 • 2010-03-25 12:40 | Benon

  Re:Debata Komorowski – Sikorski

  Prawybory w platformie

  Rzeszy członków Platformy trafiła się gratka,
  Z łaski Donka wybiorą Bronka albo Radka.
  Więc rozwiązać im przyjdzie niełatwy dylemat:
  Czy lepsza jest podagra czy może egzema?  -----------------------------------------------------------------------------Gadka-szmatka-debatka

  Po obejrzeniu debaty Komorowski - Sikorski przypomniał mi się pewien dowcip.

  Otóż podczas Drugiej Wojny Światowej, kiedy wystąpiły w III Rzeszy trudności aprowizacyjne, Adolf Hitler polecił niemieckim naukowcom opracowanie technologii produkcji namiastki masła z odchodów. Po jakimś czasie Hitler wezwał do siebie kierownika zespołu badawczego i zapytał się:
  – Jak idą prace?
  – Mein Führer – odpowiedział kierownik – smaruje się już dobrze tylko zapach jeszcze został.

  Prawybory w Platformie Obywatelskiej i debata Komorowski - Sikorski tak się mają do prawdziwych prawyborów i prawdziwej debaty jak owa namiastka z przytoczonego dowcipu do prawdziwego masła.

  Pewne ożywienie podczas przysłuchiwania się nudnej jak flaki z olejem pseudodyskusji mogło wywołać chlapnięcie Bronisława Komorowskiego dotyczące refundacji kosztów zapłodnienia metodą in vitro, bowiem Komorowski stwierdził: „…jeśli chodzi o finansowanie metody in vitro to powiem: tak, powinna być finansowana, ale państwo ma prawo traktować wydatek z budżetu jako swoistą inwestycję, więc na pewno nie w stosunku do wszystkich. Tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, czyli wychowane na dobrych obywateli w przyszłości.”

  Pan hrabia tłumaczy się obecnie w różnych mediach, iż nie ma żadnych eugenicznych zapędów, że chce tylko aby nie dochodziło do handlu dziećmi lub zapładniania staruszek mających nikłe szanse na wychowanie potomstwa.

  Ach ten szlachetny Bronisław…


  Gadka-szmatka-debatka

  Oprócz wpadki z in vitro – drętwe pogaduchy;
  Z rzeczy wartych uwagi – zgrabne nogi Muchy.


  Hrabia – selekcjoner

  Warto pogadać z Bronkiem – kandydatem,
  By mógł rozwinąć swoją myśl „wybitną”:
  Co daje szansę zwrotu za in vitro?
  Dyplom Oxfordu czy hrabiowski patent?

  [url=http://staremiasto.krakow.platforma.org/index.php/component/content/article/34-wydarzenia/129-stenogram-debaty-prawyborczej-komorowski-sikorski.html] Stenogram debaty prawyborczej Komorowski – Sikorski[/url]