Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żyrandol

(1)
2010-03-24 10:53 | tkw
Komorowski dostał w Szczecinie od członków Platformy żyrandol w prezencie.
Oto co powiedział>
"Lubimy Cię Radku, to na otarcie łez, Bronek naszym prezydentem jest" - brzmiał bilecik dołączony do żyrandolu. Marszałek Sejmu stwierdził, że żyrandol nie trafi do jego konkurenta, Radosława Sikorskiego, ale dostanie go Lech Kaczyński.

TKW: już sama taka wypowiedź jest wyrazem chamstwa i małostkowości. A jak zrealizuje swoją obietnicę (z czym u Komorowskiego "różnie" bywa, patrz przypadek Szeremietiewa), to ...