Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na tropie nowego gatunku człowieka

(1)
Oprócz neandertalczyków i Homo sapiens w Euroazji żył jeszcze trzeci tajemniczy gatunek człowieka.
  • 2010-03-25 07:38 | Mieczysław S.Kazimierzak

    Obcy z Syberii

    Proroctwo Norwida :
    "Skoro gdzie badania historyczne do tego koniecznego okresu dojdą,w którym ciągle i ciągle też same cytaty tych samych starożytnych wkoło powtarzają się,wybija wówczas godzina zamknięcia ksiąg,a otworzenia archiwów kopalni ziemi."
    Jak widać ludzkość już potrafi korzystać z eksponatów tego archiwum.Również zostało otwarte archiwum Wszechświata.Intensywnie poszukuje się planety ziemiopodobnej.Z pewnością i to może być pomocne nie tylko w opisie historii Ziemii,ale i dla poznania prawdy o życiu i o człowieku.