Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Królik po berlińsku", reż. Bartosz Konopka

(2)
Film znalazł się na tzw. krótkiej liście do Oscara w kategorii filmu krótkometrażowego
 • 2010-03-25 14:24 | Joasia

  Polak potrafi! :)

  Niesamowita "zwierzeca metafora", pouczajaca lekcja historii. Do obejrzenia na: http://www.moviepilot.de/movies/mauerhase/trailers
 • 2010-03-25 16:44 | arnobio

  Re:Recenzja filmu:

  Pewnie trudno byłoby nazwać Królika po berlińsku filmem wybitnym, ale generalnie to niezły i pomysłowo zrealizowany filmik o króliczej [i nie tylko] doli na tym ciekawym świecie.
  I chyba rację mają ci co sądzą, że nie dostał Oscara bo był zbyt europejski, dostawały już statuetkę słabsze filmy niż Królik.