Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nurowski: kariera ponadustrojowa

(1)
Polski sport stracił wielkiego rozprowadzającego.
 • 2010-03-27 03:46 | jar-ry

  Kariera

  Deklaruje, że pod jego rządami z ekipą olimpijską nie będą jeździć działacze, politycy i wszyscy inni, „którzy chcą się pogrzać przy medalach, załapać na wycieczkę, a kurtkę mieć jeszcze gratisowo”."""

  A czy to prawda że W Kanadzie był olimpijski duszpasterz??
  Typowa kariera socjalistyczna:
  1. prowincja i ministrant
  2. wyjazd do miasta i darmowe studia.
  3. obowiązkowa działalność w ZMS.
  4. "przyjaciel" związany z tajniakami
  5. wymarzone studia w Moskwie
  6. załapanie się w 1980 roku do podsadzania Wałęsy pod płotem
  A potem to już samo poleciało:Solorz, Kulczyk, rady nadzorcze i ta "taca ministrancka" ciągle pełna bo Pan Nurowski za pracę nie bierze wynagrodzenia.
  Filantrop taki...
  PS.
  "Tylko krowa nie zmienia poglądów"
  Ale pozostałe bydło to i owszem!