Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wynik prawyborów: Komorowski

(5)
Sensacji nie było. Bronisław Komorowski dostał nominację swojej partii i jest kandydatem do prezydentury.
 • 2010-03-27 18:02 | Wojtek-1942

  Frekwencja

  Leniwość członków partii, martwe dusze, brak zainteresowania i aktywności. To są zupełnie chybione tłumaczenia i nawet jeśli ważni członkowie takich argumentów używają to dlatego, że przecież nie powiedzą wprost panu Komorowskiemu: wybraliśmy Cię na kandydata na stanowisko, które już uważamy za mało ważne a postaramy się by było jeszcze mniej ważne.Zwyczajnie te prawybory czy jak nazywa to pan Tusk pre elekcja były ważne nie ze względu na stanowisko do którego będzie kandydował zwycięzca a dlatego, że w ogóle były. Dla większości po jest i słusznie dość obojętne kto stanie do wyborów, byle wygrał a obaj mieli podobne szanse pokonać pana L. Kaczyńskiego. Mnie to wyjaśnia i okrzyki pań i panów dziennikarzy, że w tak ważnej sprawie... są śmieszne i egzaltowane (wide pan Morozowski nie mógł oddechu złapać tak się zaperzył).
 • 2010-03-27 18:04 | wladimirz

  Skoro koła są "nadmuchiwane"żeby ich władze miały większe znaczenie, to realny stan PO jest połową formalnego;-)

  Fragment relacji GW z powiatowego zjazdu PO w Warszawie odbytego tydzień temu:
  >Jeszcze ostrzej powiedział Andrzej Ozimek z Bemowa. - Listy
  członków naszego koła i ich dane adresowe to ściśle strzeżona
  tajemnica - mówił. - Zapewne chodzi o to, abyśmy nawzajem się nie
  kontaktowali, nie tworzyli struktur poziomych. W schyłkowym okresie
  PZPR panowała większa demokracja wewnątrz partii.<
  Zapewne nie chodzi o żadne struktury, w każdym razie nie jedynie, tylko o ten tłum martwych dusz.To najpewniej jeden z przejawów masowego zjawiska, który wypłynął w wyniku wewnątrzpoartyjnych waśni...;-)
 • 2010-03-27 19:33 | Michał Różyczka

  Re:Wynik prawyborów: Komorowski

  Nie jestem fanem PO, ale kiedy porównuję jej medialne imprezy ze zjazdami PIS, wzdycham z ulgą, że widać znaczącą różnicę.
 • 2010-03-28 19:26 | anro

  Re:Wynik prawyborów: Komorowski

  Zgoda. Zarówno Sikorski jak i Komorowski gwarantowali zwyciestwo z Kaczyńskim i to był główny powód zlekceważenia prawyborów przez członków PO.
 • 2010-03-29 20:50 | białas

  Re:Wynik prawyborów: Komorowski

  P. redaktorze przerwy nie będzie. Z dotychczasowego zachowania się PO widac wyraźnie, że potrafi angażowac media. Przecież ich wewnętrzne "prawybory" stały się jedynym tematem w tym okresie. Widac, również z tego, że media nie dostrzegały innych spraw o wiele istotniejszych dla społeczeństwa. Już w PO myślą jak jedną sensację przykryc swoimi sprawami. Byle tylko nie pisac i nie móic o innych partiach. I tak utrwala się przekonanie, dzięki mediom, i to bezpłatnie, że w Polsce istnieje tylko PO. Dopiero dalej PIS i daleko daleko niedostrzegana reszta. Zastanawiam się co zrobią media jak za kilka miesięcy jak sytuacja "wymsknie się" dziennikarzom spod kontroli. Frekwencja w PO, pomimo nawoływań mediów /niska/ pokazała jakie jest społeczeństwo /zróżnicowane/, takie jak PO.