Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kibuc, który żyje z produkcji sprzętu wojskowego

(4)
Ruch kibucowy, który przez dziesiątki lat stanowił dumę Izraela, nie wytrzymał starcia z otaczającym światem. Chyba że, jak kibuc Sasa znalazł nowy sposób na przetrwanie.
 • 2010-04-03 08:28 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Kibuc w luce.

  Włodzimierz Cimoszewicz jako premier też chciał kupować z Izraela broń.Żydowskie ruchy umysłowe i polityczne są wiecznie żywe.Aktualnym spadochroniarzem neokonserwatystów jest Radek Sikorski były minister wojny,a obecnie wojennych spraw zagranicznych.
 • 2010-04-04 05:30 | karul

  Mietek - Polaczek

  nadal cierpi. Jakos nie moze znalezc przykladu polskiego ruchu umyslowego i to go boli.

  A swoja droga, panie autorze, tysiac pojazdow dziennie? To niemozliwe i niewykonalne.
 • 2010-04-05 08:53 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Kibuc, który żyje z produkcji sprzętu wojskowego

  Bardziej to troska niż ból kiedy do KK tylnymi drzwiami chce się wprowadzić teologię judeochrześcijańską.Chyba tylko po to aby KOMERCJA jeszcze bardziej wypierała PRAWDĘ.
  Polskie ruchy umysłowe nie mogą zmartwychwstać po walce złego ze złem to jest faszyzmu z komunizmem.Jednak nie do końca został pogrzebany świat postulatów etycznych,prawdziwie uznany jako ten najważniejszy ze wszystkich stworzonych przez człowieka.
  BOGOWIE ZESZLI Z OLIMPU Anny Świderkównej to pozycja,którą polecam dla zrozumienia pewników credo Tadeusza Zielińskiego.
 • 2011-11-06 14:10 | michrich

  Re:Kibuc, który żyje z produkcji sprzętu wojskowego

  Mieczysław S.Kazimierzak:
  Re:Kibuc, który żyje z produkcji sprzętu wojskowego
  Bardziej to troska niż ból kiedy do KK tylnymi drzwiami chce się wprowadzić teologię judeochrześcijańską.
  ***
  Miecio jesli chcesz mozesz odrzucic przykazania ideologii judeochrzescianskiej: Nie klam! Nie zabijaj! Nie kradnij!
  a wiec Mieciu prosze bardzo: Klam, zabijaj kradnij! Nie szanuj rodzicow!michrich Daleko tym zajdziesz.