Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Blackout w MSZ

(2)
Ministerstwo Spraw Zagranicznych w poważnych tarapatach. Co najmniej od wtorkowego przedpołudnia poważna awaria serwerów sparaliżowała pracę resortu.
 • 2010-04-06 22:27 | tkw

  Awaria

  I pomyśleć, że wielu ludzi w Polsce chciało szefa tego bajzla awansować na prezydenta.
  A jeśli ktoś myśli, że takie coś w centralnej administracji zdarza się rzadko, to jest w błędzie. To norma (jak nie taka kompromitacja to inna) a wynika to z prostego faktu - minister nie jest od sprawnego kierowania ministerstwem tylko od realizowania celów partii, która go na ministra wysłała. I tyle.
 • 2010-04-07 20:46 | zro_26

  Re:Blackout w MSZ

  No to może niech się pan Minister przeniesie do Pałacu Kultury,tam wszystko działa.Na szczęście jeszcze nie przystąpiono do rozbiórki.