Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krótki kurs astrologii kabalistycznej

(1)
Znana astrolożka i kabalistka Ruth Nahmias do Warszawy przyjechała prosto z Londynu.
  • 2010-04-09 15:19 | lilaroz

    Kurs astrologii

    CHociaż lubię politykę i czytam ją dość regularnie toten artykuł mnie zadziwił. Sama byłam na kursie astrologii ok 2 lata temu i znaki zodiaku to był tylko malutki wycinek tej wiedzy. To co opisał autor ma niewiele wspólnego z astrologią ponieważ ona NIE dzieli ludzi na znaki zodiaku. Tak więc albo pani astrolożka była niedouczona albo autor napisał swój artykuł w oparciu o swoją a nie jej wiedzę.
    Zainteresowanym podaję link do profesjonalnego astrologa, który prowadzi kursy w Warszawie, które mogę z czystym sumieniem polecić: http://www.arturswiech.com/szkolenia/kurs-astrologii-dla-poczatkujacych/
    Naprawdę warto!