Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

spin doctor pisze: 2010-04-18 o godz. 12:14

(4)
2010-04-18 15:22 | skoool

"Wylądował w Krakowie perfekcyjnie ogromny samolot z Prezydentem Rosji Miedwiediewem. To wielki zaszczyt dla Krakowa. Trzeba pamiętać, że przyleciał w okolicznościach niebezpiecznych, kiedy inni stchórzyli, na pogrzeb osoby, która nigdy o Rosji nie mówiła dobrze. Zawsze mówiła źle i kłamliwie, a na nienawiści do Rosji budowała doktrynę swoją polityczną. Co znaczy wspaniałomyślność i osobista wielkość człowieka."

Serdecznie dziękuję za ten krótki ale jakże wspaniały tekst.
Skoool
Kraków-Nysa-Berlin