Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory w Wielkiej Brytanii

(1)
Sukcesy partii liberalno-demokratycznej, jeśli nie okażą się efemeryczne, zmienią gruntownie brytyjską scenę polityczną.
  • 2010-04-20 21:38 | florka

    Clegg alternatywą?

    Brytyjska polityka jest bardzo ciekawa, szkoda, że pojawia się w naszych mediach naprawdę rzadko. Refleksja red. Szostkiewicza dotycząca możliwego zmęczenia wyborcy brytyjskiego dwoma tylko partiami i mozliwym w związku z tym niespodziewanym wzrostem poparcia LibDems nie porusza jednego ważnego jednak aspektu problemu- systemu wyborczego. W systemie większości zwykłej i okręgach jednomandatowch wyborca może sobie być zmęczony- zjawisko deformacji woli wyborcy właśnie wtych systemach jest największe i obawiam się że zagra i tym razem- LibDems muszą jednak poczekać na reformę prawa wyborczego. Ku rozwadze zwolennikom takiego rozwiązania w Polsce. Florka