Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

I ty możesz być seksuologiem

(2)
Poznańskiej aferze z udziałem znanego seksuologa można było zapobiec. Ale jeśli chodzi o usługi psychoterapeutyczne, Polska to jest dziki kraj.
 • 2010-04-21 13:50 | MMK

  Oj, pachnie tęsknotą za korporacajami ...

  'Organizacje zawodowe nie mają wystarczających instrumentów prawnych ani do dyscyplinowania psychologów, ani – tym bardziej – do podejmowania skutecznych działań prewencyjnych. Do zawieszenia prawa wykonywania zawodu potrzebny jest wyrok sądu. '

  Czyżby konieczna przymusowa korporacja ? Jak u prawników i architektów ;) ? Najprościej by było gdyby pacjentki pozwały pana doktora do sądu wyrok uzyskały w miesiąc i wtedy Pan doktor doszedł by do wniosku że taka działalność jest nieopłacalna finansowo i taniej wykupić abonament w agencji towarzyskiej. Nie wspominając o odebraniu prawa do wykonywania zawodu.
  Niestety w Polsce wszelkie sprawy sądowe ciągną się latami i zamiast zwalczyć problem w zarodku kombinuje się na około ...
 • 2010-04-21 15:38 | dorcia

  Re:I ty możesz być seksuologiem

  artykuł jest ciekawy, ale jaki ma związek z przypadkiem dr hab. Gapika, toż on był odpowiednio wykształcony!!!(?)