Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak być szczęśliwym?

(5)
Do tej pory psycholodzy najczęściej zajmowali się nieszczęściami i defektami ludzkiej osobowości. Ostatnio odkryli, że równie ważne są badania nad szczęściem. I już dokonali wielu szokujących obserwacji.
 • 2010-04-24 12:48 | marcin

  Być szczęśliwym przez to, że robię coś znaczącego?

  Dawno takiej bzdury nie słyszałem :)
 • 2010-05-07 18:20 | gruszka333

  Re:Jak być szczęśliwym?

  Być szczęśliwym robiąc coś znaczącego,może i tak można,ale miałabym co do tego wątpliwości,zależy jak na to spojrzeć.Można być z tego powodu szczęśliwym,ale to za małe szczęście,nie prawdziwe,za płytkie,za nudne i bez sensu.
 • 2010-05-13 01:12 | A

  Re:Jak być szczęśliwym?

  Ciekawe tylko czy Churchill i Lincoln wiedzieli, że są szczęśliwi.
 • 2010-07-25 23:10 | marmurowa

  Re:Jak być szczęśliwym?

  Trzeba trochę zdobyć życiowego doswiadczenia, żeby zrozumieć co to jest szczęście. Dla osób myślących powierzchownie , szczęściem jest wygrana w totolotka, bądż zdobycie atrakcyjnego / wizualnie/ partnera, impreza z przyjaciółmi na plaży itp.
  Osoby o większej wrażliwości i głębszym spojrzeniu bedą doceniać inny rodzaj szczęścia - radość z bycia z inną osobą, możliwość zaangażowania się w ważny projekt i realizacja własnych pomysłów, czy wreszcie szczęście z powodu prawidłowych relacji w rodzinie. No cóż ... szczęście ma różne oblicza.
 • 2012-11-06 10:17 | Sylwiax1

  Re:Jak być szczęśliwym?

  Mój kolega o dziwo mnie zaskoczył bo zapisał się na szkolenie Nlp, teraz ciągle o tym mówi, nie poznaje go bo z pesymisty nagle stał się optymistą i teraz sama rozważam taką inwestycję. Szkolenie nlp to przede wszystkim rozwój osobisty, potęguje motywację , odkrywa nowe możliwości a także pomaga wyzbyć się lęków. Korzystał z usług Kamila Grunda w www.eranlp.pl