Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szkolenia dla bezrobotnych Polek

(2)
W 2010 r. w kursach manikiuru weźmie udział kilka tysięcy pań w wieku 45+, zarejestrowanych w urzędach pracy, ośrodkach pomocy społecznej, funduszu rehabilitacji niepełnosprawnych, a także ze stowarzyszeń romskich – tu edukacja ma pełnić funkcję asymilującą. Pielęgnacja paznokci to najpopularniejsza edukacja finansowana przez Unię.
 • 2010-04-25 11:18 | RUCH040404

  FRYWOLNA Gietka-JUŻ na sam widok

  SZANOWNA pani MINISTRO SZKOLNICTWA WYŻSZEGO
  prof. KUDRYCKA Be.
  Barbara Kudrycka – Wikipedia, wolna encyklopedia
  Barbara Kudrycka z domu Stelmaszyńska (ur. 22 stycznia 1956 w Kolnie) – profesor nauk prawnych, była deputowana do Parlamentu Europejskiego, ...
  pl.wikipedia.org/wiki/Barbara_Kudrycka - Kopia – Podobne

  JAK zwykle wypada mi docenić specyficzną formę dziennikarską pani red. EDYTY GIETKI, chociaż żałuję , że jako 13 lat bezrobotny nie mam ciągu na PAZURY i MANIcury-pediCURY; ale cieszę się , że KOBIETA polska dostała sprawne narzędzie kształtowania swojego losu-czyli-FATUM.
  OKAZAŁO SIĘ też,
  że metoda pudrowania syfów-excouze le mot w telewizyjno-teatralnej garderoby trafiła pod strzechy., zwiększając OBROTY chemii małoTONAŻOWEJ.
  A szerzej rzecz ujmując , malowanie narodowych flag na skoczni MAŁYSZA, RÓŻNYCH esówFLORESÓW na bicepsach PUDZIANA wpisuje się w ów styl-modę -POTRZEBĘ artystycznej ekspresji, rodem od Aborygenów , czy jaskini Lascaux-to jaskinia krasowa w Akwitanii, w południowo-zachodniej części Francji; rzecz oczywista malarstwa ściennego ANNO DOMINI 2010 nie wykluczając.
  No i daleko ESTETYCZNIEJSZE od malowidła FREUDA Luciana, takie przykładowe 3D na żelu;; no poezja.
  AD MERITUM::
  NIESTETY pani EDYTO,
  nie ustrzegła się GIETKA od manipulacji mojej biednej głowy, kiedy dla UWZNIOŚLENIA rangi zjawiska , przyrównuje GIETKA, NICZYM rasowa ekonomistka koszty UNII EUROPEJSKIEJ w walce z bezrobociem POLEK= 1100ZŁ[ dobrze , że nie EURO -bo drożej], z kosztami 8-mio letnich studiów prawniczych= 350 000zł. SAM zaliczyłem drzewiej inną modę dla BEZROBOTNYCH- mianowicie KASĘ FISKALNĄ dla zgorzeleckich MARKETÓW.
  Nie od dzisiaj wiadomo spółdzielni prasowej POLITYKA, że prawego profesora MARCINA FILARA, czy PRAWEGO prof. LECHA GARDOCKIEGO praca, czyli WYSIŁEK, powinna być wysoko nagradzana. ALE żeby aż tyle, NR JERZY BACZYŃSKI, kiedy czesne za zaoczne studia prawnicze oscylują wokół kwoty 5-10 tys. zł za semestr; co czyni za 5-cio letnie10 SEMESTRÓW
  kwotę od 50 tys zł. NO i te 8 lat pani EDYTO, gdyby mowa była NAWET o pani mgr RENACIE BEGER-bez urazy[ bo lubię ambicje bycia wykształconym- w uniwersytecie III wieku nawet], to rzecz jest mocno NACIĄGANA.
  A co byłoby , gdyby GIETKA-JUŻ to
  odniosła się do studiów medycznych = 5.5 lat , czy moich inżynierskich, też z reguły 5,5 lat? NASZE ukochane panie studentki prof. KUDRYCKIEJ powinny „spiec raka” , że tak drogo OJCZYZNĘ kosztują;;; włącznie z tymi stypendiami KUDRYCKIEJ=a' 1000zł/m-c, na poliTECHNIKACHuniwersyteckich.

  CONLUSION::
  PANI EDYTO,
  zachęcam zatem pismaków POLITYKI do przeczytania najnowszego wydania JOHNa GRISHAMa = „ZAKLINACZ DESZCZU”-ciekawy skrót myślowy, a oryg.= „The RainMAKER ”, w przekładzie ANDRZEJ LESZCZYŃSKI-AMBER się rozwija, ISBN 978-83-241-3347-5. A do tego taniocha, ledwie 9,9 PLN; wstydźcie się PYTLAKOWSKI/LATKOWSKI=”AGENT TOMASZprzykrywkowiec i INNI”.
  DLACZEGO zatem naprawiacze ze spółdzielni POLITYKI NR JerzegoBACZYńskiego[ pochodne od BACZYĆ] nie zaczepią ODWAŻNIE DEMIURGÓW NASZEJ rzeczywistości PO-krętnej i w osobach TEJ pani BASI[ pardon za konfidencję pani BARBARO] KUDRYCKIEJ i naszego dziubDZIUSIA senatora MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
  prawego magistra KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO, o Johna GRISHAM'a???
  W książce GRISHAMA, a zatem i w AMERYCE, pani AGATOdePASSE de domo OSIECKA, wystarczy , że absolwent prawa z HARVARDU, a co dopiero „z MISISSIPI” skończy studia czteroletnie i już może stanąć przed amerykańskim sędzią LEGE ARTIS.
  Jak TO jest,
  PANI prof. KUDRYCKA, że polski medyk po studiach MUSI zarabiać na chlebuś, lecząc LUDZI, a pan senator KRZYSZTOF KWIATKOWSKI musi , jak „pierwszyLEPSZYlobbista” dbać o INTERESA korporacji adwokackiej ś. p. pani Joanna Agacka-Indecka -, obsiadłej polskie sądy???
  Może Szanowna Agata Passent, przetłumaczy ten specyficzny fenomen prawny z HARVARDU i od GRISHAM'a z polskiego na nasze . JAKA jest wobec tego wartość WYDAJNOŚĆ EDUKACYJNA PANA prof. PIOTRA HOFMAŃSKIEGO, kiedy i do tego , nasz systemPRAWNY, opiera się na literze, a nie na PRECEDENSACH; kiedy GIETKA jest przekonana, że polskie osmioletnie studia prawnicze kosztują 350 000zł.
  JAK to kurdeNOGA jest, Pani AGATO???


  A ESTIME
  mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY
  11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower
  ul. SZMARAGDOWA 31
  59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
 • 2011-04-27 06:01 | a

  Re:Szkolenia dla bezrobotnych Polek

  Jak Ci się wydaje, że wysiłek życiowo-finansowy włożony w studia to tylko "kasa za studia" to powodzenia.

  Jej chodziło o to, że przez 8 lat nie pracujesz i masz jeszcze obowiązkową aplikację po studiach. Jeżeli same studia kosztują 50k to pozostaje Ci 300k nieuzyskanych zarobków przez 8 lat, czyli 37,5k rocznie, czyli trochę ponad 3 tys. miesięcznie. No chyba zarabia 3.125 zł miesięcznie brutto prawnik?

  A w wypadku nauki kursowej, masz zawód praktycznie od razu.