Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska–Rosja. Przełom?

(2)
Czy w stosunkach między Polakami a Rosjanami nastąpi reset?
 • 2010-04-29 23:13 | Adam 2222

  Duza czesc Etosu nie chce normalizacji z Rosja bo straca koryta i emocjonalne odwrocenie uwagi od ich


  niezaradności, głupoty czy w wielu przypadkach, braku poczucia przynależności do narodu polskiego. Co maskują pluciem na Rosjan.

  Przykład.
  Po normalizacji Rosjanie mogliby sprzedawać paliwa w Polsce. I Etosowe towarzystwo z Orlenu poszło by na szczaw ze swoja cena ~5 zł/l benzyny. Etosowy rzad straciłby by krocie w budzecie.
  W nowej sytuacji nowi ludzie, najczęściej z poza Etosu zrobili by kase.
  Przy kazdej zmianie tak sie dzieje, ze zyskuja nowi ludzie z poza kregu.

  Pani Olga Allenowa sie myli, spadkobierca ZSRR sa wszystkie kraje ktore tworzyly ZSRR. Tak wiec moga byc niezle jaja jak Rosjanie dojda do wniosku ze za zbrodnie Stalina i Beri placic powinien Saakaszwili. Ciekawe czy wtedy Rodziny Katynskie odmowia wziecia kasy ?

 • 2010-05-08 12:52 | niebieski bocian

  Re:Polska–Rosja. Przełom?

  Dla etosu, Watykanu i USraela wszelkie zblizenie z Rosja to katastrofa. Usraelczycy beda musieli szukac innych kozlow ofiarnych do podkladania nogi Rosji, pozostale demoludy nie sa tak glupie. Watykanczycy nagle poczuliby zagrozenie, gdyz ich bojownicy o wolnosc jak Popieluszko, lud uznalby za kolaborantow i oszustow. Etos musialby albo wyemigrowac albo poszukac sobie uczciwej pracy. Teraz prowokujaca teza. Etosowe jaczejki placza nad najazd na Polske bylego ZSRR, 17 wrzesnia 1939. Czy etos zdaje sobie sprawe z tego, co dzialoby sie, gdyby Rosjanie weszli 1 wrzesnia, tak jak przewidywal pakt? Sanacyjni pulkownicy nie zdazyliby nawet dojechac do Zaleszczyk i byc moze zabranoby ich na krajoznawcza wycieczke na Syberie, np obserwowac biale niedzwiedzie. Nie byloby wtedy rzadu londynskiego, armii Andersa, itp. Cale towarzystwo, aby moc przezyc zostaloby wcielone w armie kosciuszkowska, teraz tak znienawidzona.