Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Waldemar Pawlak

(4)
 • 2010-05-06 09:14 | alfaiomega

  Najśmieszniejszy chłopak w wiosce.

  Waldek włoży "kościółkowe" buciki no i mundur jeneralski.Piknie bydzie wyglonduł.Szystkie dziouchy za nim pogłosujo.A i KRUS się ostoi z 5% wkładami latyfundystów.Resztę dołoży ciemny lud.No ni Jasiu?ZSL zwane PSL-em zawsze języczkiem.No i tym razem wypłynie?Jak coś lekkiego ale nie oliwa na wierzch?
 • 2010-05-06 10:51 | Adam Warszawa

  Re:Waldemar Pawlak

  W przeciwienstwie do Pana Komorowskiego ktory ma szanse byc jedynie maszyna do podpisania ustaw, Waldemar Pawlak jest szansa na dialog tak z Rosja jak i z UE.
 • 2010-05-06 11:18 | Radek Warszawa

  Droga środka

  Taki "strażacki" wizerunek medialny niewątpliwie koliduje z faktem ze dziś Waldemar Pawlak jest człowiekiem obytym z realiami styku swiata polityki i biznesu.
  Waldemar Pawlak nie bedzie ani maszyna do podpisywania ani do wetowania kolejnych ustaw. Jest szansa na dialog na linii Prezydent - Premier czyli polityki konstruktywnej.
 • 2010-05-06 16:16 | psr18gh

  Re:Waldemar Pawlak

  Gdyby nie ten KRUS, reszta w wykonaniu pana Waldemara Pawlaka jest O.K. Szkoda, bo facet wydaje się być nowoczesnym politykiem a broni tak anachronicznego systemu. PSL-owi i tak nie dodaje to wyborców. Dla partii, dla polityków których działanie wymuszone jest przez strach skończy się to niestety wcześniej, czy później porażką. Szkoda, bo miałby mój głos, głos mieszkańca wsi.