Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Konkurs na vlepkę o Chopinie

(2)
2010-05-06 14:38 | Chopinium.pl
Chopinium.pl w ramach roku Chopinowskiego organizuje konkurs na vlepkę o Chopinie, szczegóły poniżej:

Kim dziś byłby Chopin? Na pewno gwiazdą. Pytanie: jaką? Współczesnym Jimem Morrisonem czy Elvisem? A może zostawiłby ich wszystkich w tyle, bo przecież był geniuszem…

Pokaż nam brand new Chopina! Zaprojektuj vlepkę – wykreuj jego nowy image.

Przekonaj się czy możliwe jest ukazanie alternatywnego Chopina. Pokaż nam jego inną stronę. Nieważne, jaki napis ma na t-shircie. Możesz pokazać go za konsoletą lub na rowerze. Rób, co chcesz, byle było inaczej.

Pamiętaj - masz swobodę, jeśli chodzi o temat i formę vlepki. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia…

Do wygrania m.in. stypendium na kursie kreacji w Szkole Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego, 1000 złotych, niespodzianki. Najlepsze vlepki zostaną zrealizowane. Dodatkowo, z wybranych zgłoszeń powstanie vlepalbum.

Prześlij swój projekt na adres: konkurs@efkm.eu do 10-tego maja 2010.

Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem: www.chopinium.pl