Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Technologia a starzenie się społeczeństwa

(1)
2010-05-10 14:37 | david_singer
Wedlug danych GUS w 2020 roku co 5 z nas będzie w wieku poprodukcyjnym. Nie ma się co oszukiwać- proces starzenia się społeczeństwa dopadł i nasz kraj. W porównaniu ze stanem systemy opieki zdrowotnej i socjalnej a także wydatkami na leczenie jakie ponosi przeciętny Polak, coraz częściej poszukuje się jakieś alternatyw. Uważam, że jedną z nich może być wprowadzenie nowoczesnych systemow opieki, tzw. TeleOpieki. W Niemczech i krajach skandynawskich ta technologia na trwale wspiala sie tamtejszy system opieki i jest wykorzystywana z powodzeniem.