Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Steven Seagal: aktor klasy Z

(2)
Steven Seagal od dawna uchodzi za złego aktora. Ale dotąd udawało mu się dość skutecznie grać dobrego człowieka.
 • 2010-05-18 18:37 | pantherion

  liberator 2

  o ile Segala generalnie nie toleruje, o tyle jedynym jego filmem, który mi sie podobal, byl wlasnie Liberator 2. :>
 • 2010-05-19 22:57 | 'P' jak PWN

  Pan Chaciński nie rozumie słów, których używa.

  Pacyfista, to ktoś, kto przeciwstawia się wykorzystywaniu siły militarnej jako elementu stosunków międzynarodowych, więc jakie w tym kontekście ma za znaczenie ta 'kolekcja' broni palnej (per analogiam, wszyscy, którzy są na diecie muszą pewnie pozbyć się sztućców z domu)? Dodajmy na to, że cywilnej. No chyba, że P.Chacińskiemu - jak każdemu postępowemu a rebours - fakt posiadania broni palnej kojarzy się z niczym innym jak okazją do mordu. Jeśli tak, to pozostaje współczuć. P.Chaciński pewnie nigdy nie słyszał o istnieniu mistyczno-magicznego miejsca zwanego strzelnicą, gdzie posiadacze broni palnej oddają się rekreacyjnemu uprawianiu strzelectwa sportowego.
  Tak przy okazji, P.Chaciński epatuje, w swoim odczuciu paradoksalną, zbitką buddyzm-przemoc. Proponuję podszkolić się z historii i dowiedzieć jacy 'pokojowi' władcy byli buddystami, że wymienię jednego z najbardziej znanych chanów mongolskich, Kubilaja.
  Kończąc, jakiej klasy jest ten artykuł?