Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Globalne ocieplenie - Prawda czy kolejna fikcja??

(1)
2010-05-18 23:39 | Sewus
Witam od jakiegoś czasu nurtuje mnie ten problem...
Nie potrafię znaleźć sensownej odpowiedzi co do globalnego ocieplenia...czy faktycznie jest i zagraża naszej kochanej ziemi??...czy tylko ktoś chce na tym zarobić...
Czytałem w NG artykuł o zmianach w klimacie i jak to wszystko przebiega, przestudiowałem także różne okresy i wiem że na Ziemi klimat zmienia się cyklicznie np w średniowieczu było cieplej. Dlatego zadaje sobie pytanie. Czy aby napewno zmienia się klimat?...topnieją lodowce?....czy może się ochładza?...Bo patrząc na miesiąc kwiecień i maj to mam wrażenie iż za niedługo zawita do nas zima...
pozdrawiam.
Pe es mam nadzieję że wakacje będą choć trochę cieplejsze;)...